Uzman Psikolog Hüseyin EROL

Uzman Psikolog Hüseyin EROL

Uzman Psikolog Hüseyin EROL  2009 yılında Dicle Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini  Çağ Üniversitesi  Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Bölümü’nü  tamamlamıştır. Sanata olan yoğun ilgisinden dolayı Yüzüncü Yıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Tv Bölümünü de okumaktadır.

Uzman Psikolog Hüseyin EROL Bilişsel  Davranışçı Terapi, Cinsel Terapiler,  EMDR,  Sağlık Bakanlığının Düzenlediği 3 Basamaktan Oluşan Uyuşturucu Uyarıcı Madde Bağımlılığı Tedavi Eğitimi, Şema Terapi, Tıbbi Hipnoz ve Ericksonian Hipnoterapi yaklaşımlarında eğitimlerini tamamlamıştır. Ayrıca Sağlık Bakanlığınca ‘Psikolojinin Tıbbi Müdahalelerde Bulunma Yetkinlik Belgesi’ne de ayrıca sahiptir. Columbia Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi işbirliğinde yürütülen Uluslararası Travma Çalışmaları programına katılmış, bireysel ve toplumsal travmalara müdahale üzerine eğitimler almıştır.

2011 yılında gerçekleşen Van depremi mesleki anlamda travma ile tanışmasına vesile olmuştur. Devam eden yıllarda da afet, göç, kaza ve terör gibi çok sayıda toplumsal travma sonrasında gerçekleştirilen psikososyal destek çalışmalarının içerisinde yer almıştır. Bunun yanı sıra travmalar, bireysel psikoterapi uygulamalarında da en yaygın çalıştığı konuların başında gelmektedir. Psikoterapi uygulamaları sırasında ağırlıklı olarak yoğunlaştığı diğer alanlar ise, duygu durum bozuklukları, kaygı bozuklukları, ilişki-evlilik problemleri ve kronik hastalıklarda ruh sağlığı konularıdır.

Uzman Psikolog Hüseyin EROL 8 yıl boyunca Sağlık Bakanlığına Bağlı Devlet Hastanelerin Psikiyatri Polikliniklerinde, Psikiyatri Servisleri, Amatem Servisi, Psikolog polikliniklerinde çalışmıştır. Kendi özel Psikoloji Danışma Ofisinde 2 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir.10  yıldan bu yana pek çok orta ve büyük ölçekli kurumsal firma, Belediyeler ve Okullarda  eğitim ve seminerler, psikolojik ölçme ve değerlendirme, psikolojik danışmanlık ve kriz yönetimi danışmanlığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Bununla beraber bireysel psikoterapi çalışmalarını sürdürmekte ve ruh sağlığı alanında özellikle psikolojik travmalar, Nevrotik Bozukluklar ve Psikolojik Testler  üzerine eğitimler vermeye devam etmektedir. Çeşitli dergi ve gazetelerde yayınlanmış çok sayıda röportaj ve yazısı bulunmaktadır. 

bana danışmak istediğiniz her konuda iletişim sağlayabilir veya Aşağıdaki online randevu linkini tıklayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.
Online Randevu ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ